01 Vizualizace

15. října 2007 v 10:00 | zrb |  GEOMANCIE
Tak možná jste si již všimli nové rubriky v Galerii, nazvané Rituály. Konečně jsem umístila mé slibované vizualizace na web. Trochu s odstupem, zatím převážně z loňského roku, který byl opravdu bohatý.
Obrázky jsou z míst, které nazývám posvátnými či významnými z hlediska spirituálního, energetického či jinak přírodního. Dost často jsou to prastará místa, kde se odehrávaly významné obřady (například v kostelech, katedrálách, posvátných hájích, megalitických místech), ale taktéž jsou to místa, která jsou nenápadná navenek ale silná ve své podstatě (např. prameny, studánky, jednotlivý kámen, strom, různé houštiny, planiny, celé údolí..). Tato místa mají původ přírodní nebo umělý, tedy podstata se mohla vyvinout z planetární či kosmické dispozice nebo z civilizační adaptace (zemské i mimozemské). Někde je třeba vložit vlastních energií, někde stačí jenom vnímat a přijímat existující energie. Většina míst reagují už pouze na naše uspořádání, takže různým lidem se sejdou na onom místě různé energie či různé formy vědomí, bytostí.
O tom se ale zmíním časem v budoucích článcích, prozatím jen vnímejte, jestli chcete, z obrázků případně fotografií (viz Galerie, Oblíbené Stránky).
**
Jsou to kresby mých vizí (tedy toho, co "bylo viděno - se tvořilo na základě reakce", nikoliv toho, co "bylo mnou tvořeno"- imaginováno) během rituálů, kterých jsem se účastnila nebo kterých se účastnili mí přátelé a já je sledovala vnitřním zrakem. Není to automatická kresba, ale spíše zjednodušená interpretace toho, co se mi před "očima" nebo se vnitřně ve mně odehrálo. Jelikož mám většinou zavřené oči proto to černé pozadí. Některé obrázky jsou na bílém pozadí, což jsou šmíráky z terénu tak, jak je zaznamenávám hned na místě. Barvy se pamatují dobře, protože také vyjadřují určitou kvalitu energie či její sílu, nicméně například stříbřitě modrá od mléčné modré se dá tímto způsobem kresby hůře odlišit, ale cílem není kreslit obraz ale "zapisovat" co se událo. Mnozí z Vás již pocítili sami sílu těchto obrázků a to byl jeden z důvodů, proč je uveřejňuji.
Často své vidiny probírám s těmi, kteří se účastnili toho samého a překvapivě často se shodujeme na tvarech, barvách, náladě, směru proudění či prostě na tom podstatném.
Hodně vidin je srozumitelných pouze jen pro mě, protože to jsou asociace na další věci a místa a také z toho důvodu váhám dávat čerstvé obrázky na net, trvá to než je pochopím než to dál zažiji.
Tak jako každý vidíme červenou jinak, ale v jádru se shodneme na tom, že to JE červená, tak i rituály na tom samém místě různým lidem proběhnou různě a přesto jsou o TOM SAMÉM. Každý jsme zvláštní a neopakovatelná bytost se svou vlastní historií, svým individuálním vývojem, svou cestou, proto neberte obrázky jako neměnitelný fakt, ale jako "tady a teď", a co se pravděpodobně nikdy nebude opakovat.
Veškeré vaše komentáře, otázky, podněty jsou vřele vítány!
ZRB
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥love ♥love | Web | 19. října 2007 v 1:08 | Reagovat

Pekny blog ktore pocitadlo funguje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama