Collage

22. června 2007 v 16:04 | zrb |  BODY WEATHER
Nemohu zapomenout na některé okamžiky. Myslím, že by se to dalo popsat i jako dotknutí se společného nitra, prolnutí našich nemetonů nebo jako splynutí s absolutnem. Jeden z okamžiků byla poslední performace. last 7 minutes. Přestože v roli pozorovatele zažila jsem snad deset splynutí najednou.
Dlouho jsem hledala slova, které by popsaly můj záměr prožít 7 dní v 7 minutách tělem a duší. Ale zdá se, že vlastně ani nebyly podstatné, že vše již bylo dávno vyjádřeno a toto bylo jen jeho vypuštění na světlo...
Začátek byl velmi pomalý.. jako když se ponořuji do spánku, trochu ještě myšlenkami v současnosti a trochu už ve snách..Byla to gradace, z nejistoty, únavy, sklíčenosti, zklamání… k totální extázi uvolnění. Mozek usnul a probudili se svaly a (po)city. Hranice myšlení přestaly existovat. Byla jenom hloubka, hloubka a ještě větší hloubka.
Když si na to vzpomenu mrazí mne v zádech a jsem dojatá. Cítím energii okamžiku. Tento pocit mi připomíná pocit zamilovanosti. Hluboké nitro si vyžaduje opakování...alespoň ještě jednou to zažít…
Sedm dnů v sedmi minutách…Deset lidí prožívá sedm minut nitra…jsem v sobě, jsem vně, jsem s každým z nich a jsem zase v sobě. Kamera pracuje sama, já jsem jen stojan, co zírá s otevřenou duší…inside-outside…
Kruh se uzavírá.. Díky díky Všem!
ZRB
It's impossible to stop thinking about some moments of the week. It can be described like a touch of the joint heart, permeation of our nemetons or like a fusion with the absolute…. The last performance was one of the moments. "7 mins body movement performance". Although I had a role of an observer I've passed maybe through ten fusions in one at once.
I have been looking for the right words some time. For the words which can explain my purpose of experience of 7 days within 7 minutes by body and soul.. However it seems that the words were not important because it has been already expressed so that was only its release into the light..
It started very slowly, like a falling in a dream, still a bit in the present but already a bit in a dream.. It was gradation, from doubts, tiredness, droopiness, regrets to the absolute ecstasy of release. Brain fell asleep and muscles and feelings woke up. There were no limits of thoughts, there were just only deepness, depth and even more then deep.
I feel freezing when I am thinking of it, it touched me to the heart. I feel the energy of a moment. That feeling reminds me feeling of being in love. The dept heart needs repetition …One more time at least..
Seven days in seven minutes.. Ten people live 7 minutes of their heart…I am inside, I am outside, I am each of them and I am again nesting…My camera works itself, I am its holder, who contemplates with an open heart…inside…outside..
A circle has been enclosed. Thanks, thanks, Thank you All!
Petra
21.6.2007
Pict©ZRB
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama