07 OSVĚŽENÍ 1 rosses point

31. května 2007 v 22:59 | zrb |  ZÁPISKY Z IRSKA
ROSSES POINT
No takový pidivýlet na 3 hodinky do nedaleké vesničky v mezidobí dvou parties :) Jedna ve škole pro Erasmus studenty a druhá na privátě Erasmus studentů..
Asi 6 km od Sligo je další mys s úžasnou pláží, přístavištěm pro plachetnice, příjemnými restauracemi specializovanými na seafood a s údajně nejlepším golfovým hřištěm. Poslední dvě přednosti jsem tedy nestihla navštívit, ale zato první dvě ano a jsem si jistá že ještě několikrát.
V podstatě není o čem psát jen to, že je to místo kouzelné, s nádherným výhledem na moře, na nedaleké i vzdálené majáky a hory okolo, na barevné domečky s pláží písečnou i skalnatou..Zrovna jsem přišla včas, dva chlapíci se zrovna chystali na kite-surfing (http://www.mushow.cz/, http://www.kiteworld.tv, http://www.kitecinema.com/movies.html ) což bylo i v tomto počasí úžasně dramatické a jejich padáky byly jak květinky, protože oproti olověné barvě oblohy byly krásně barevné a poskakující..
Přečkala jsem asi dva slejváky no a během čtvrthodinky chytla stopa a byla doma a mohla pokračovat v poznávání místního studentského života:)
Photo,Pict©ZRB
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama