03 Cesta na severozápad

21. května 2007 v 12:53 | zrb |  ZÁPISKY Z IRSKA
CESTA NA SEVEROZÁPAD
No vlastně trvala jen 4 hodiny plus cesta z Malahide, tedy 20minut vláčkem plných lidiček jedoucích do práce. Je to něco jako Praha - Brno, autu stačí 2h, busu 4h. S tím rozdílem, že se nejede po dálnici, ale zákrutami. Jen ve finále cesty už je silnice dvouproudová, ale to už člověk vnímá spíš jen rozbouřený žaludek :). Slyšela jsem, že prý autobusy i někdy nepřijedou. No nám přijel, sice jen o 5 minut později, ale zato jsme měli pak zpoždění asi 40 minut :).No ale hlavně, že jsme dorazili a v pořádku.
Byla jsem zřejmě jediný cizinec a ještě přes sklo fotící, což je i vidět na obrázcích, ale ta krajina za to opravdu stojí. Tedy ne, že by česká za nic nestála, ale je jiná, a pro to je člověk nadšený úplně ze všeho.
Ve Sligo jsem se vylodila se svým dvacetikilovým drobečkem a patnáctikilovými příručími, no a rovnou do taxíku, protože to bych asi nikam nedošla…Setkání s mými novými spolubydlícími bylo veselé, koukali, co to vleču..No, hlavně knihy, oblečení, spacák a nějakou tu práci na půl roku..ne?:)
Další foto viz Galerie - krajina
Photo©ZRB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aduš aduš | Web | 21. května 2007 v 12:58 | Reagovat

jdi plosím na my blog a hlasuj pro čr moooc to pomůže tak se tam pak stav někdy díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama